Vo vysoko{0}}rizikových leteckých pohonných systémoch, jadrových reaktoroch a vysokotlakových{1}}chemických systémoch je hadica najzraniteľnejšou súčasťou. Pre inžinierov a nákupných manažérov sú hlavnými problémami pri získavaní zdrojovGH4169 (ekvivalent Alloy 718) bezšvíkové hadičkyzahŕňajú:
Excentricita hrúbky steny:Zlá sústredenosť vytvára „tenké miesta“, ktoré sa môžu stať východiskovým bodom zlyhania. Pri tlaku nad 700 barov sa tieto tenké miesta môžu roztiahnuť a prasknúť, čo vedie ku katastrofálnemu zlyhaniu systému.
Vnútorná oxidácia a nečistoty:Tradičné procesy žíhania zanechávajú vo vnútri mikroskúmavky usadeniny čierneho oxidu. Počas používania sa tento vodný kameň môže odlupovať a upchávať citlivé vstrekovače paliva a vysoko presné snímače-.
OGnee Alloy, tieto riziká eliminujeme. nášvysokotlakové-hadice GH4169je precízne navrhnutý pre absolútnu spoľahlivosť, výkon, ktorému sa iné produkty nevyrovnajú.
Kliknutím získate cenovú ponuku produktu GH4169
Sprievodca obstarávaním bezšvíkových rúr AMS 5589 Standard GH4169 (zliatina 718)
Gnee Alloy
Sprievodca obstarávaním bezšvíkových rúr AMS 5589 Standard GH4169 (zliatina 718)
请替换当前内容 Udržujeme rušnú sieť pracovníkov v oblasti lesného hospodárstva a sociálneho rozvoja spolu s miestnymi facilitátormi v oblastiach, v ktorých pracujeme.
V oblastiach, v ktorých pracujeme, udržiavame rušnú sieť pracovníkov v oblasti lesného hospodárstva a sociálneho rozvoja spolu s miestnymi facilitátormi.

Gnee Alloy
Aký je štandard AMS pre Inconel 718?
AMS 5663 je štandard pre Inconel 718, ktorý definuje presné požiadavky na úpravu roztoku a starnutie, čím mu dáva špecifické mechanické vlastnosti, aby spĺňal požiadavky náročných aplikácií.

1. Prehľad produktov potrubia GH4169
| Parameter | Popis |
|---|---|
| Materiál | GH4169 (UNS N07718 / Inconel 718) |
| Formulár produktu | Bezšvíková rúra / zváraná rúra |
| Typ materiálu | Spracovaná superzliatina-niklu |
| Posilňovací mechanizmus | ″ + ′ precipitačné vytvrdzovanie |
| Výrobný proces | Studené / Cold Pilgered |
| Stav povrchu | Žíhané a morené (AP) / Svetlo žíhané (BA) / Ako-nakreslené |
| Platné normy | AMS 5589, AMS 5590, ASTM B983, GB/T 14994 |
| Typické aplikácie | Hydraulické vedenia pre letectvo a kozmonautiku, palivové systémy, plášte vysokoteplotných{0}}senzorov, potrubia jadrového priemyslu |
| Maximálna prevádzková teplota (ložisko-zaťaženia) | 650-700 stupňov |
2. Chemické zloženie potrubia GH4169 (hmot. %)
| Prvok | obsah (%) | Funkcia |
|---|---|---|
| nikel (Ni) | 50.0 – 55.0 | Maticový prvok; vysoká-teplotná stabilita |
| chróm (Cr) | 17.0 – 21.0 | Odolnosť proti oxidácii a korózii |
| Železo (Fe) | Zostatok (~18-20) | Základná zliatina Fe-Ni-Cr |
| niób (Nb) | 4.75 – 5.50 | Prvok na posilnenie jadra– tvorí ″ fázu (Ni₃Nb) |
| molybdén (Mo) | 2.80 – 3.30 | Pevné-posilnenie riešenia; odolnosť proti tečeniu a jamkovej korózii |
| titán (Ti) | 0.65 – 1.15 | Fáza spevňovania foriem |
| hliník (Al) | 0.20 – 0.80 | Fáza zosilnenia foriem; zlepšuje odolnosť proti oxidácii |
| uhlík (C) | Menšie alebo rovné 0,08 | Nízky uhlík pre zvárateľnosť a húževnatosť |
| mangán (Mn) | Menšie alebo rovné 0,35 | Deoxidátor |
| kremík (Si) | Menšie alebo rovné 0,35 | Deoxidátor |
| fosfor (P) | Menšie alebo rovné 0,015 | Zabezpečuje húževnatosť |
| síra (S) | Menšie alebo rovné 0,015 | Zabezpečuje spracovateľnosť za tepla |
| bór (B) | 0.002 – 0.006 | Posilňovač hraníc zŕn |
| kobalt (Co) | Menšie alebo rovné 1,00 | Zvyškový prvok |
| meď (Cu) | Menšie alebo rovné 0,30 | Zvyškový prvok |
3. Fyzikálne vlastnosti potrubia GH4169
| Nehnuteľnosť | Hodnota | Inžiniersky význam |
|---|---|---|
| Hustota | 8,19 g/cm³ (0,296 lb/in³) | Výpočet hmotnosti |
| Rozsah topenia | 1260 – 1336 stupňov (2300-2440 stupňov F) | Rozpätie požiarnej odolnosti |
| Tepelná vodivosť (20 stupňov) | 11.4 W/m·K | Odvod tepla |
| Tepelná vodivosť (500 stupňov) | ~16.0 W/m·K | Výkon pri vysokých{0}}teplotách |
| CTE (20-100 stupňov) | 13,0 × 10⁻⁶/ stupeň | Kompatibilita montáže |
| CTE (20-600 stupňov) | ~14,5 × 10⁻⁶/ stupeň | Vysokoteplotný{0} dizajn |
| Špecifické teplo (20 stupňov) | 435 J/kg·K | Tepelná kapacita |
| Špecifické teplo (600 stupňov) | ~500 J/kg·K | Tepelná kapacita pri vysokej{0} teplote |
| Modul pružnosti (20 stupňov) | ~200 GPa | Tuhosť |
| Modul pružnosti (600 stupňov) | ~175 GPa | Horúca stuhnutosť |
| Elektrický odpor | 1.25 µΩ·m | – |
| Magnetická priepustnosť | ~1,005 (mierne magnetické) | – |
Kliknutím si teraz stiahnete súbor PDF zliatiny GH4169
4. Špecifikácie veľkosti potrubia GH4169
| Parameter | Rozsah | Letecká tolerancia |
|---|---|---|
| Vonkajší priemer (OD) | 3,0 mm – 50,8 mm (0,125 ″ – 2 000 ″) | ±0,025 – ±0,050 mm |
| Hrúbka steny | 0,3 mm – 5,0 mm (0,012″ – 0,200″) | ±5% – ±10% |
| Dĺžka | 3000 mm – 12000 mm | ±1 mm |
| OD Ovalita | – | Menej ako alebo rovné 0,5 % OD |
| Sústrednosť steny | – | Menšia alebo rovná 8 % hrúbky steny |
| Priamosť | – | Menšie alebo rovné 0,5 mm/m |
| ID drsnosť povrchu (Ra) | – | Menšie alebo rovné 0,4 µm (podmienka BA) |
| OD drsnosť povrchu (Ra) | – | Menšie alebo rovné 0,4 µm (podmienka BA) |
Bežné veľkosti rúrok
| OD (mm) | OD (in) | Stena (mm) | Stena (v) | Typická aplikácia |
|---|---|---|---|---|
| 3.18 | 0.125 | 0.51 | 0.020 | Prístrojové linky |
| 4.76 | 0.188 | 0.71 | 0.028 | Riadiace čiary |
| 6.35 | 0.250 | 0.89 | 0.035 | Palivové vedenia |
| 6.35 | 0.250 | 1.24 | 0.049 | Vysokotlakové palivo |
| 9.53 | 0.375 | 1.07 | 0.042 | Odvzdušňovacie kanály |
| 9.53 | 0.375 | 1.65 | 0.065 | Vysokotlakový odvádzaný vzduch |
| 12.70 | 0.500 | 1.24 | 0.049 | Vysokotlaková hydraulika |
| 12.70 | 0.500 | 1.65 | 0.065 | Hlavné hydraulické vedenia |
| 15.88 | 0.625 | 1.65 | 0.065 | Chladenie turbíny |
| 15.88 | 0.625 | 2.11 | 0.083 | Vysokotlakové chladenie |
Kontaktujte nás a prispôsobte produkty GH4169 rozmerom vášho projektu
5. GH4169 Ne-deštruktívne testovanie (NDT) pre potrubia
| Testovacia metóda | Požiadavka | Štandardné | Kritériá prijatia |
|---|---|---|---|
| Testovanie vírivými prúdmi (ET) | 100% | ASTM E426 | Žiadne relevantné indikácie |
| Ultrazvukové testovanie (UT) | Podľa špecifikácie (stena väčšia alebo rovná 0,5 mm) | ASTM E213 | Žiadne chyby presahujúce 5% steny |
| Hydrostatický test | 100% | ASME sekcia VIII | 1,5× pracovný tlak, bez úniku |
| Test netesnosti hélia | Ako je uvedené | ASTM E498 | Menšie alebo rovné 1 × 10⁻⁹ std cc/s |
| Vizuálna kontrola | 100 % (10-30x zväčšenie) | ASTM E543 | Bez povrchových chýb |
| Kontrola boroskopom | 100% (malé priemery) | – | Hladké a čisté ID |




6. Technický výkon potrubia GH4169 v porovnaní s inými priemyselnými potrubiami
| Funkcia kvality | Štandardné priemyselné potrubie | Naša prémiová trubica GH4169 | Priemyselná výhoda |
| Sústrednosť steny | Odchýlka Menšia alebo rovná 10 – 15 % | Odchýlka menšia alebo rovná 5 % | Maximalizuje bezpečnostný faktorpri 700 baroch. |
| Vnútorná úprava | Nakladané (sivé/matné) | Svetlo žíhané (BA) | Stupnica nulovej oxidácie; chráni senzory. |
| Tolerančná trieda | h11 - h12 | h8 - h10 | Pripravené na automatizovanú presnú montáž. |
| Testovanie (NDT) | Vizuálne / hydrostatické | 100% UT a vírivý prúd | ZaručeneNulová chybabezúhonnosť. |
7. Výhody Gnee Alloy GH4169 Pipe VIM + VAR
Výkon tlakových rúr pramení z-tavenia v peci. nášGH4169 (UNS N07718)vyrába sa pomocou duálneho procesu vákuového tavenia:

Proces VIM + VAR
Vákuové indukčné tavenie (VIM):Odstraňuje rozpustené plyny a prchavé nečistoty, výsledkom čoho je čistá chemická matrica.
Pretavovanie vákuovým oblúkom (VAR):Zabezpečuje extrémne vysokú chemickú homogenitu a eliminuje makroskopickú segregáciu (škvrny), ktoré vedú k únavovému zlyhaniu.
Súlad:Plne v súlade s normami AMS 5589, AMS 5590 a ASTM B637.
8. Priemyselné aplikácie zliatinových rúr GH4169
Ako aSpoľahlivý dodávateľ, poskytujeme certifikované hadičky pre najnáročnejšie svetové prostredia:
Palivové potrubia-leteckého motora:Manipulácia s vysokotlakým-leteckým palivom pri teplotách do 700 stupňov .
Hadica hydraulického pohonu:Udržiavanie presných tolerancií v-systémoch riadenia letu s vysokými vibráciami.
Prístrojové vybavenie jadrového reaktora:Vysoká{0}}pevnosť štrukturálneho potrubia vyžadujúceho elituPriemyselná odolnosť.
Vstrekovanie paliva Common-:Presné kapilárne rúrky pre-vysokovýkonné dieselové a turbínové motory.




Prečo si vybrať Gnee ako svojho dodávateľa zliatin{0}}na báze niklu
✅️Priama továrenská cena:Odstráňte 15-20% obchodnú prirážku a nakupujte priamo v špecializovanom závode na výrobu superzliatin.
✅️Vysledovateľnosť MTC 3.1:Úplná tepelná-analýza a overenie mechanických vlastností zdokumentované pri každej šarži.
✅️Veľkoobchodný inventár:Udržujeme veľké zásoby štandardných bezšvíkových rúr Sch 40 a Sch 80 preRýchla globálna doprava.
✅️Výroba na mieru:Ponúkame presnosťVystrihnúť-na-dĺžku, odihlovanie a špecializované tvarovanie koncov-tak, aby zodpovedali vašim CAD plánom.

Certifikát Gnee Alloy GH4169 (inconel 718).
📦 Balenie a doprava
VšetkyZliatina na báze nikluprodukty sa balia pomocou nasledujúcich metód:
Drevené palety alebo prepravky
Balenie odolné proti vlhkosti-
Štítky s číslom pece, štandardným štítkom a štítkom veľkosti
Doručené do celého sveta po mori, letecky alebo expresne

Balenie produktu Gnee Alloy GH4169
Kontaktujte nás pre najnovšiu cenovú ponuku exportu pre zliatinu GH4169
FAQ
Otázka 1: Je vaša elektrónka GH4169 ekvivalentná Inconel 718?
A: áno.GH4169 je technické ekvivalentné označenie používané v medzinárodných plánoch preUNS N07718. Náš materiál je celosvetovo zameniteľný pre všetky aplikácie v oblasti letectva a jadrovej energie.
Q2: Ako zaručujete vnútornú čistotu malých kapilár?
A: VyužívameVákuové svetlé žíhanie (BA). Zahrievaním trubíc v atmosfére -vodíka vysokej čistoty bránime tomu, aby sa kyslík vôbec dotkol kovu, čím zaisťujeme, že vnútorný priemer (ID) je jasný ako zrkadlo.
Q3: Dokáže GH4169 zvládnuť kryogénne teploty aj teplo?
A: Absolútne. GH4169 je vzácna zliatina, ktorá si zachováva výnimočnú húževnatosť a ťažnosť-253 stupňov, vďaka čomu je ideálny pre systémy s kvapalným vodíkom pri prieskume vesmíru.
Q4: Ponúkate hromadné zľavy pre programy MRO (údržba, opravy a generálne opravy)?
A: Áno. Podporujeme-dlhodobé zmluvy MRO v letectve s atraktívnymiVeľkoobchodné cenya prioritné plánovanie pre opakujúce sa objednávky.





